FrameByFrame

FrameByFrame dla Mac

Zatrzymaj tworzenie filmów

FramebyFrame to podstawowa aplikacja do tworzenia stopmotionów z kamerą internetową. Jeśli masz kamerę iSight, FramebyFrame jest bardzo łatwy w użyciu. Nie wymaga konfiguracji ze strony, wystarczy nacisnąć mały przycisk aparatu, aby wykonać... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Działa z iSight
  • Łatwy w użyciu

Wady

  • Bardzo prosta edycja
  • Suwak ramki

Niezły
6

FramebyFrame to podstawowa aplikacja do tworzenia stopmotionów z kamerą internetową.

Jeśli masz kamerę iSight, FramebyFrame jest bardzo łatwy w użyciu. Nie wymaga konfiguracji ze strony, wystarczy nacisnąć mały przycisk aparatu, aby wykonać zdjęcie i upewnić się, że kamera internetowa przechwytuje to, co chcesz. Oś czasu na dole wyświetla wszystkie Twoje różne ujęcia. FramebyFrame wyświetla, co kamera rejestruje po lewej stronie, a wszystkie klatki nałożone są po prawej stronie. Przycisk nożyczek pozwoli ci wymazać niechciane ramki.

Ramka FramebyFrame okazała się nieco zbyt podstawowa i porównana z aplikacją, taką jak Boinx iStopMotion , wydaje się bardzo ograniczona. Chociaż można ustawić liczbę klatek na sekundę od 0 do 30, nie ma żadnego wyjaśnienia, co to się zmieni. Interfejs również wydawał się nieco zatłoczony, a oś czasu nie zawsze dawała jasny obraz różnych ujęć.

Jeśli szukasz programu do tworzenia filmów stopmotion, spodoba Ci się FramebyFrame. Nadal polecamy czystszy i bardziej zaawansowany Boost iStopMotion.

Najczęściej pobierane Multimedia na mac

FrameByFrame

Download

FrameByFrame 1.4

Opinie użytkowników o FrameByFrame

Sponsorowany×